Gimnazijos taryba – aukščiausia savivaldos institucija, sudaryta iš mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) ir vietos bendruomenės atstovų. Ji telkia mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę demokratiniam gimnazijos valdymui, padeda spręsti gimnazijai aktualius klausimus, direktoriui atstovauti teisėtiems gimnazijos interesams.
Gimnazijos taryba sudaroma dvejų metų kadencijai iš 5 mokytojų, 5 gimnazijoje nedirbančių tėvų (globėjų, rūpintojų), 5 mokinių ir 2 vietos bendruomenės atstovų.
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taryba 2025-2026 m. m.
Gimnazijos tarybos pirmininkė – mokytoja Živilė Kursevičienė
Nariai mokytojai:
- Asta Tamulevičienė – Mokytojų tarybos pirmininkė
- Danutė Čiurinskienė, Mokytojų tarybos narė
- Dovilė Kuznecovienė, Mokytojų tarybos narė
- Rita Marozienė, Mokytojų tarybos narė
Nariai tėvai:
- Ieva Šadurskienė – Tėvų tarybos pirmininkė
- Edita Cickevičienė, II klasių tėvų atstovė
- Gerta Felistavičiūtė, III klasių tėvų atstovė
- Giedrė Genevičiūtė-Janonė, IV klasių tėvų atstovė
- Lina Žeimienė, I klasių tėvų atstovė
Nariai mokiniai:
- Raigardas Kriugžda – Mokinių prezidentas
- Ula Girdžiūtė, II klasių mokinių atstovė
- Martynas Jurevičius, IV klasių mokinių atstovas
- Paulius Krasnauskas, I klasių mokinių atstovas
- Justas Stonys, III klasių mokinių atstovas
Vietos bendruomenės atstovai:
- Janina Augustinavičienė,
- Irena Budrikienė.
Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos tarybos darbo reglamentas
Gimnazijos tarybos posėdžių protokolai
2026 m.
2025 m.
2024 m.
Informacija atnaujinta 2026-04-06