Menu Close

Gimnazijos taryba

Gimnazijos taryba – aukščiausia savivaldos institucija, sudaryta iš mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) ir vietos bendruomenės atstovų.  Ji telkia mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę demokratiniam gimnazijos valdymui, padeda spręsti gimnazijai aktualius klausimus, direktoriui atstovauti teisėtiems gimnazijos interesams.

Gimnazijos taryba sudaroma dvejų metų kadencijai iš 5 mokytojų, 5 gimnazijoje nedirbančių tėvų (globėjų, rūpintojų), 5 mokinių ir 2 vietos bendruomenės atstovų.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taryba 2025-2026 m. m.

Gimnazijos tarybos pirmininkė mokytoja Živilė Kursevičienė

Nariai mokytojai:

  • Asta Tamulevičienė – Mokytojų tarybos pirmininkė
  • Danutė Čiurinskienė, Mokytojų tarybos narė
  • Dovilė Kuznecovienė, Mokytojų tarybos narė
  • Rita Marozienė, Mokytojų tarybos narė

Nariai tėvai:

  • Ieva Šadurskienė – Tėvų tarybos pirmininkė
  • Edita Cickevičienė, II klasių tėvų atstovė
  • Gerta Felistavičiūtė, III klasių tėvų atstovė
  • Giedrė Genevičiūtė-Janonė, IV klasių tėvų atstovė
  • Lina  Žeimienė, I klasių tėvų atstovė

Nariai mokiniai:

  • Raigardas Kriugžda – Mokinių prezidentas
  • Ula Girdžiūtė, II klasių mokinių atstovė
  • Martynas Jurevičius, IV klasių mokinių atstovas
  • Paulius Krasnauskas, I klasių mokinių atstovas
  • Justas Stonys, III klasių mokinių atstovas

Vietos bendruomenės atstovai:

  • Janina Augustinavičienė,
  • Irena Budrikienė.

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos tarybos darbo reglamentas

Gimnazijos tarybos posėdžių protokolai

2026 m.

2026 02 02 Nr. 1

2025 m.

2025 02 03 Nr. 1

2025 04 07 Nr. 2

2025 08 24 Nr. 3

2024 m.

2024 01 29 Nr. 1

2024 03 20 Nr. 2

2024 05 24 Nr. 3

2024 10 03 Nr. 4

Informacija atnaujinta 2026-04-06

 

Skip to content