Menu Close

Žvejybos varžybos

Gimnazijos mokinių tarybos nario Airido Šiugždos bei mokinių prezidento Raigardo Kriugždos idėja virto realybe – gegužės 21 dieną įvyko daug dėmesio ir susidomėjimo sulaukusios žvejybos varžybos. Renginys subūrė žvejybos entuziastus, suteikė daug gerų emocijų, išbandė dalyvių kantrybę, ištvermę bei sėkmę. Draugiška atmosfera, azartas ir puikiai praleistas laikas prie vandens sukūrė nepamirštamus įspūdžius. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie domėjosi, palaikė ir dalyvavo varžybose, taip pat Žiežmarių gimnazijai už bendradarbiavimą. Sveikiname varžybų nugalėtojus ir linkime dar daug sėkmingų kibimų!

I vieta – Žiežmarių gimnazijos mokinys Tadas Juchnevičius, pagavęs 14,085 kg žuvies.

II vieta – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinys Pijus Jakimavičius, pagavęs 10,440 kg žuvies.

III vieta – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos mokinys Simas Cickevičius, pagavęs 7,320 kg žuvies.

Didžiausios žuvies laimikis taip pat atiteko Simui Cickevičiui – jo pagauta žuvis svėrė net 4,800 kg.

Dėkojame varžybų rėmėjams ir partneriams:

– Kaišiadorių rajono savivaldybei;
– Kaišiadorių verslo ir informacijos centrui;
– Žūklės prekių parduotuvei „Pas Vilių“;
– Vigintui Butrimavičiui, suteikusiam galimybę žvejoti tvenkinyje „Vilkiškių Karpis“;
– Pukutis.com už įsteigtas statulėles.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame gimnazijos direktorei Jolitai Morkūnaitei už idėjos palaikymą ir skatinimą.

Tikimės, kad šios žvejybos varžybos taps gražia ir ilgalaike tradicija, kasmet suburiančia vis daugiau žvejybos mėgėjų bei bendruomenės narių.

Žvejybos varžybų vaizdo įrašą galite peržiūrėti – https://www.youtube.com/live/-J0UYdnZzSs

Gimnazijos mokinių tarybos kuratorė Ona Jodonytė

 

Skip to content